Digitálna televízia - FilmBox Live

Filmbox Live

Filmbox Live prináša novú éru domácej zábavy. Ponúka živé vysielanie TV kanálov a okamžitý prístup do filmotéky cez akékoľvek zariadenie s pripojením na internet.

 

Už viac ako dvadsať rokov patrí spoločnosť SPI International medzi popredných poskytovateľov filmového a televízneho obsahu na medzinárodnom trhu. SPI v súčasnej dobe prevádzkuje 16 TV programov v 33 jazykoch a jedinečnú VoD videotéku s celkovo 25 miliónmi mesačných predplatiteľov. SPI využíva najnovšie technológie, ktoré divákom umožňujú jednoduchý prístup odkiaľkoľvek. Poslednou novinkou od spoločnosti SPI je aplikácia FilmBox Live, prostredníctvom ktorej je možné sledovať živé vysielanie TV programov aj obsah filmotéky na akomkoľvek prístroji pripojenom k internetu. Spoločnosť SPI International posúva hranice domácej zábavy a vytvára príležitosti pre svojich partnerov z celého sveta, medzi ktoré patrí Samsung, LG, Philips, Sony a mnoho ďalších.

Čo je Filmbox Live?

Filmbox Live je zábavná služba, ktorá ponúka stovky filmov a videí online s jediným predplatným.

 

Na akých zariadeniach môžem Filmbox Live využívať?

Užívajte si Filmbox Live na všetkých obrazovkách kedykoľvek a kdekoľvek. Táto služba je dostupná nielen na Vašom PC. Naše aplikácie sú k dispozícii aj pre Váš tablet (Android, iOS), smartfón (Android, iOS) a Smart TV (Samsung, LG, Philips, Sony, Vestel). Navštívte stránku "Zariadenia" pre zoznam všetkých podporovaných zariadení.

 

Viac obrazoviek

Užívajte si Filmbox Live na všetkých obrazovkách kedykoľvek a kdekoľvek! Naše aplikácie sú k dispozícii nielen na Vašom počítači, ale aj pre Váš tablet, smartfón alebo Smart TV.

 

Zábavné kanály

Kanály Filmbox Live majú niečo pre každého. Od filmov po módne prehliadky, dokumenty až po súboje... Vysielanie 24 hodín denne!

 

Ako bonus k balíku Superbox dostanete od nás aj bezplatný prístup do unikátnej videotéky FilmBox Live, na ktorý má zákazník nárok hneď po skončení bezplatného obdobia. Videotéku môžete používať na osobných počítačoch, ale aj na svojich smartfónoch a tabletoch.

37

Filmbox Live