Digitálna televízia - HBO GO

NOVÁ ONLINE SLUŽBA HBO GO PRE VAŠE POHODLIE.

Spoločnosť HBO uvádza na slovenský trh úplne novú a pre slovenského diváka veľmi zaujímavú službu - HBO GO. Ide o jedinečnú online ponuku programov HBO, ktorú budete mať kedykoľvek po ruke vo Vašom počítači, mobile alebo tablete. Nie je to teda klasický stream televízneho vysielania, ale internetová verzia „videoknižnice“ (tzv. On Demand služby).

Služba HBO GO je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom WiFi, internetového, alebo mobilného pripojenia a umožňuje Vám prístup k bohatej ponuke filmov, seriálov, dokumentov a relácií z originálnej produkcie HBO. Kým zoznam filmov je pravidelne aktualizovaný a rozširovaný o najnovšie tituly, seriály sú spravidla k dispozícii v kompletných sériách a „navždy“, takže si ich môžete vychutnať vo svojom tempe a koľkokrát chcete. Navyše tu máte možnosť sledovať originálne programy HBO, ktoré nikde inde neuvidíte. V obrovskej „videoknižnici“ programov si môžete vybrať podľa Vašej chuti, a to vždy s českou jazykovou verziou. Unikátny systém sa dokáže prispôsobiť rýchlosti Vášho internetu, takže svoje obľúbené programy môžete sledovať aj v oblastiach s menej kvalitným mobilným pripojením. Klasické online videopožičovne ponúkajú tituly, za ktorých pozretie používateľ platí jednorazovo - na rozdiel od HBO GO, ktoré je súčasťou štandardného balíčka filmových kanálov HBO.

Staňte sa pánmi svojho času.
S HBO GO. Kdekoľvek, kedykoľvek.

 

Ako si objednať HBO GO?

Stačí si vybrať z našej ponuky prémiových balíčkov taký, ktorý obsahuje program HBO. K balíčkom PREMIUM 1 a PREMIUM 2 máte dokonca možnosť získať HBO GO na 12 mesiacov zadarmo!

Zaujímavý článok o HBO GO: Otestovali jsme videotéku HBO GO. Rozhodně se nemá za co stydět

Ďalšie informácie o HBO GO nájdete na www.hbogo.sk a www.hbogo.cz